luxusné záclony závesy a textílie Alhambra

Luxusné záclony, závesy
a poťahové materiály

Luxusné záclony, závesy a poťahové materiály v nádherných dizajnoch, rôznorodých štýloch a v špičkovej kvalite.
Materiály si môžete vybrať osobitne alebo v rámci kolekcie.

V ponuke máme aj repliky dobových  látok, ktoré sú ideálne do štýlových interiérov historických budov, v kombinácii so starožitným nábytkom.

Túžite mať interér zladený do detailu?
Vyberte si textílie, ktoré sú súčasťou kolekcie. Všetky kolekcie sa skladajú zo vzájomne dizajnovo zladených poťahových látok, závesov a záclon. V rámci kolekcie môžete dokonale spolu zladiť textílie s tapetami a dokonca aj s interiérovými farbami.

Ponúkame šitie vo vlastnej dielni.
Z vybraných materiálov vám zhotovíme záclony, závesy, vankúše, prehozy, obrusy a prestierania, obliečky a ďalšie doplnky podľa vašich požiadaviek. Radi vám ušijeme aj z vami dodaného materiálu.

V rámici služieb interiérového dizajnu ponúkame aj čalúnenie vybranými textíliami.

NEVIETE SI VYBRAŤ ALEBO NÁJSŤ ČO POTREBUJETE?

Radi vám s výberom pomôžeme. Aktuálne katalógy si môžete pozrieť u nás v predajni na Panónskej ceste 4/A v Bratislave.

nakupujeme od najlepších

Prepracovaný dizajn a vysoká kvalita materiálov od anglických, francúzskych, španielskych, talianskych, nemeckých a švajčiarskych firiem.

Naše služby

INTERIÉR NA MIERU PODĽA VAŠICH PREDSTÁV: Vytvoríme prostredie špeciálne pre vás, či chcete jednoduché prezariadenie a obnovu, alebo vytvorenie úplne nového štýlového interiéru.

ŠITIE NA ZÁKAZKU: Vlastná dielňa. Zhotovenie záclon, závesov, vankúšov, prehozov, obrusov a prestieraní, obliečok. Šijeme aj iné doplnky podľa požiadaviek zákazníka. Šijeme aj z vami dodaného materiálu. Ďalšie služby na stránke Naše služby >>>

Luxusné záclony

Vzdušné a krásne luxusné  záclony dodajú eleganciu a štýl. Na výber máme skutočne veľa nádherných dizajnov a materiálov. Najlepšie urobíte ak nás navštívite inšpirujete sa u nás, alebo ak máte predstavu, radi vám ukážeme už konkrétne materiály.

Štýlové závesy

Luxusné závesy dodajú vášmu interiéru hĺbku a štýl, decentne zatemnia priestor, znížia hluk. U nás si môžete vybrať z množstva nádherných a kvalitných materiálov na závesy.  Či už túžite po klasike, retro, historickom štýle, alebo štýle stredomoria – u nás nájdete čo hľadáte. 

luxusné závesy
luxusné závesy
poťahové materiály
poťahové materiály

dizajnové poťahové textílie

Krásny poťah sa môže stať stredobodom pozornosti. Stačí si vybrať poťahový materiál podľa štýlu vášho interiéru. A verte nám, takmer nič nie je nemožné.

NAŠE REALIZÁCIE

Realizácie interiéru: Lenka Némethová, ateliér 27.9

Závesy závesy

SHOWROOM – OTVÁRACIE HODINY

Pondelok – piatok: 10:00 – 16:00

Panónska cesta 4/A

851 04 Bratislava

Tel.: +421 903 249 766

E-mail: studio@decorinterier.sk  

DECOR INTERIER, spol. s r.o.

Sídlo:

Belopotockého 1
Bratislava 811 05

IĆO: 35 748 974