luxusný nábytok

Luxusný nábytok

Ak hľadáte krásny nábytok, výnimočný dizajnom, materiálmi a spracovaním, značky Caracole a Christopher Guy splnia vaše sny. Ich krédom je elegancia, pôvab a štýl.

Ponúkajú kolekciu luxusného nábytku do obývacích izieb, jedální, spální, pracovne a lobby.

V ich portfóliu nájdete nádherné, kvalitné a výnimočné spracované postele, skrine, komody, stoly, stolíky, postele, pohovky a ďalší nábytok.

 

Používajú jedinečné materiály, radi využívajú zabudované a-ha momenty a multifunkčnú praktickosť, ako sú skryté elektronické nabíjacie stanice, inovatívne možnosti ukladania a ďalšie špeciálne detaily. 

NEVIETE SI VYBRAŤ ALEBO NÁJSŤ ČO POTREBUJETE?

Radi vám s výberom pomôžeme. Aktuálne katalógy si môžete pozrieť u nás v predajni na Panónskej ceste 4/A v Bratislave.

nakupujeme od najlepších

Prepracovaný dizajn a vysoká kvalita materiálov od anglických, francúzskych, španielskych, talianskych, nemeckých a švajčiarskych firiem.

Naše služby

INTERIÉR NA MIERU PODĽA VAŠICH PREDSTÁV: Vytvoríme prostredie špeciálne pre vás, či chcete jednoduché prezariadenie a obnovu, alebo vytvorenie úplne nového štýlového interiéru.

ŠITIE NA ZÁKAZKU: Vlastná dielňa. Zhotovenie záclon, závesov, vankúšov, prehozov, obrusov a prestieraní, obliečok. Šijeme aj iné doplnky podľa požiadaviek zákazníka. Šijeme aj z vami dodaného materiálu. Ďalšie služby na stránke Naše služby >>>

luxusný nábytok
luxusný nábytok

Exkluzívny nábytok

Prepojenie súčasnej atmosféry s klasickými hodnotami. Nábytok žiari výnimočnosťou, originalitou a špičkovou kvalitou, aby ste si mohli vytvoriť tie najúžasnejšie interiéry.

 

 


Luxusný Nábytok do štýlových interiérov

Štýlový nábytok s výnimočnou hodnotou pre výnimočný interiér.

exkluzívny nábytok
štýlový nábytok
luxusná obývačka
dobový nábytok

Krásny Nábytok pre dobové interiéry

Luxusný nábytok je tu pre vás na vytvorenie exkluzívnych bytových priestorov, hotelových, reštauračných a dobových interiérov.

SHOWROOM – OTVÁRACIE HODINY

Pondelok – piatok: 10:00 – 16:00

Panónska cesta 4/A

851 04 Bratislava

Tel.: +421 903 249 766

E-mail: studio@decorinterier.sk  

DECOR INTERIER, spol. s r.o.

Sídlo:

Belopotockého 1
Bratislava 811 05

IĆO: 35 748 974