NAŠE REALIZÁCIE

Realizácie interiéru: Lenka Némethová, ateliér 27.9

Závesy závesy

MENÍME VAŠE SNY NA REALITU

Náš tím

Náš tím tvoria odborníci z oblasti interiérového dizajnu s dlhoročnými skúsenosťami. Pravidelne navštevujeme veľtrhy v Paríži, Londýne a Frankfurte. Spolupracujeme s mnohými slovenskými architektmi a interiérovými dizajnérmi.

 

Komplexné služby

Poskytujeme komplexné služby na kľúč: návrh interiéru, vymeranie, zhotovenie vo vlastnej dielni, montáž garnižových systémov, čalúnenie, tapetovanie, čistenie záclon, závesov a obrusov a servis.

 

Showroom – predajňa

V našom štúdiu na Panónskej ceste 4/A v Bratislave vystavujeme a predávame značkové interiérové textílie v stovkách rôznych vzorov. Náš personál vás ochotne oboznámi s ponúkanými materiálmi. Predvádzané materiály sú v ucelených kolekciách vzorkovníkov. Jednotlivé kolekcie sa skladajú zo záclon, závesových látok, poťahových látok a tapiet. Pri návšteve nášho štúdia môžete vidieť ukážky použitia týchto materiálov v interiéri.

Decor Interier interiérový dizajn
Decor Interier interiérový dizajn

NÁVRH INTERIÉRU NA MIERU

• Pomáhame vytvárať nadčasové, štýlové a kvalitné interéry už od roku 1997. S nami si vyberiete profesionalitu, kvalitu a štýl.
• Ponúkame profesionálny prístup, tím skúsených dizajnérov, návrhy a realizáciu interiéru. Spolupracujeme výhradne s kvalitnými dodávateľmi, schopnými uspokojiť aj tú najnáročnejšiu klientelu.
• Vytvoríme prostredie špeciálne pre vás bez ohľadu nato, či chcete len jednoduché prezariadenie a obnovu, nové záclony na mieru, koberce, tapety, doplnky, alebo vytvorenie úplne nového interiéru.

• Našimi dodávateľmi sú najlepšie anglické, talianske, francúzske, nemecké a švajčiarske firmy, ktoré sa špecializujú na interiér.
• Ponúkané materiály a služby sú určené náročným zákazníkom pri zariaďovaní hotelov, reštaurácií, hradov, diplomatických rezidencií alebo reprezentatívnych kancelárií, súkromných bytov a domov.

INTERIÉROVÝ DIZAJNÉR

Je ten, kto vám ušetrí čas chodenia po obchodoch a hľadania na internete.

Pomôžeme vám v rozhodovaní pri kombinácii farieb a výbere doplnkov a v neposlednom rade vám môžeme navrhnúť riešenia, ktoré by vás nenapadli.

Vytvorí pre vás interiér na mieru, podľa vašich predstáv a k vašej spokojnosti. Miesto, kde sa budete cítiť ako doma.

Nájde a zabezpečí pre vás jednotlivé produkty a doplnky.

Decor Interier interiérový dizajn

SHOWROOM – OTVÁRACIE HODINY

Pondelok – piatok: 10:00 – 16:00

Panónska cesta 4/A

851 04 Bratislava

Tel.: +421 903 249 766

E-mail: studio@decorinterier.sk  

DECOR INTERIER, spol. s r.o.

Sídlo:

Belopotockého 1
Bratislava 811 05

IĆO: 35 748 974