tapety na stenu Alhambra

Luxusné TAPETY na stenu

Vyberte si zo širokej ponuky dizajnových tapiet svetových značiek.  Pozdvihnite svoj interiér na vyššiu úroveň.

Ponúkame tapety vinylové, vliesové, papierové, ale aj hodvábne tapety na stenu a štýlové kožené obklady.

 Ak túžite po stenách, ktoré sú umeleckým dielom. Odporúčame tapety de Gournay: “Naši remeselníci sú umelci. Naše tapety, naše látky a naše taniere sú umelecké diela. Za sto rokov sa budú predávať na aukciách ako cenné starožitnosti.” Okrem nádherných hodvábnych tapiet, nájdet v ich portfóliu aj tapety potiahnuté zlatom a striebrom.

Túžite mať interér zladený do detailu?
Vyberte si tapety, ktoré sú súčasťou kolekcie. V rámci kolekcie môžete dokonale spolu zladiť tapety so záclonami, závesmi, textíliami a dokonca aj s interiérovými farbami.

NEVIETE SI VYBRAŤ ALEBO NÁJSŤ ČO POTREBUJETE?

Radi vám s výberom pomôžeme. Aktuálne katalógy si môžete pozrieť u nás v predajni na Panónskej ceste 4/A v Bratislave.

nakupujeme od najlepších

Prepracovaný dizajn a vysoká kvalita materiálov od anglických, francúzskych, španielskych, talianskych, nemeckých a švajčiarskych firiem.

Naše služby

INTERIÉR NA MIERU PODĽA VAŠICH PREDSTÁV: Vytvoríme prostredie špeciálne pre vás, či chcete jednoduché prezariadenie a obnovu, alebo vytvorenie úplne nového štýlového interiéru.

ŠITIE NA ZÁKAZKU: Vlastná dielňa. Zhotovenie záclon, závesov, vankúšov, prehozov, obrusov a prestieraní, obliečok. Šijeme aj iné doplnky podľa požiadaviek zákazníka. Šijeme aj z vami dodaného materiálu. Ďalšie služby na stránke Naše služby >>>

vinylové tapety na stenu Dedar
vinylové tapety na stenu

Vinylové tapety

Kvalitné vinylové tapety prekryjú nerovnosti stien, majú dobré izolačné vlastnosti, sú vodeodolné a prepúšťajú paru aj vlhkosť. Hodia sa aj do vlhkejšieho prostredia ako sú kúpelne a kuchyne.

Vliesové tapety

Vliesové tapety nájdete aj pod názvom netkané tapety. Sú tvorené prevažne z buničiny a textilných vlákien. Ich veľkou výhodou stálofarebnosť a ľahko sa umývajú. Vyznačujú sa výbornou tepelnou a zvukovou izoláciou, jednoducho sa lepia na stenu a zo steny ich odstránite bezo zbytku.

vliesové tapety na stenu
vliesové tapety na stenu
papierové tapety na stenu
papierové tapety na stenu

Papierové tapety

Voľakedy najbežnejšie dostupné tapety na stenu majú stále svoje čaro. V súčasnosti sa vyrábajú vo veľkom množstve kreatívnych dizajnov – mnohé z nich sú štýlovo naozaj zaujímavé –
a cenovo dostupnejšie.

Hodvábne tapety

Hodvábne tapety vytvárajú dramatické steny s prirodzenou textúrou a intenzívnou farebnou hĺbkou. Sú inteligentnou a štýlovou alternatívou k tradičným tapetám. Prírodná hodvábna tapeta evokuje eleganciu a kultivovanosť.

hodvábne tapety na stenu
hodvábne tapety na stenu
kožené tapety na stenu obklady

Kožené tapety na stenu - obklady

Koža našla svoje využitie aj na stenách v interiéri. Exkluzívna kolekcia kožených obkladov stien, ktorá dokonale spája talianske remeslo so súčasným vkusom a ponúka originálny prístup k výzdobe interiéru a architektúre. Vyrábajú sa len z pravej kože a všetok materiál pochádza z prvotriednych európskych surovín, ktoré sú spracované v Taliansku s ohľadom na životné prostredie.

Tapety potiahnué striebrom a zlatom

luxusné tapety na stenu zlato
tapety na stenu striebro

SHOWROOM – OTVÁRACIE HODINY

Pondelok – piatok: 10:00 – 16:00

Panónska cesta 4/A

851 04 Bratislava

Tel.: +421 903 249 766

E-mail: studio@decorinterier.sk  

DECOR INTERIER, spol. s r.o.

Sídlo:

Belopotockého 1
Bratislava 811 05

IĆO: 35 748 974