Interiérový dizajn na mieru

Interiérový dizajn napĺňajúci najvyššie očakávania.

Spolupracujeme s najlepšími značkami

z Veľkej Británie, Talianska, Francúzska, Nemecka a Švajčiarska.

Interiérový dizajn je viac ako len krásny interiér

„Keď zariaďujete izbu, budujete charakter a v charaktere je sila a múdrosť domova.“

Rose Tarlow, americká interiérová dizajnérka

Kvalitný interiérový dizajn využije všetky kvality, ktoré priestor ponúka – tvar, veľkosť, osvetlenie, usporiadanie a vylepší jeho menej atraktívne vlastnosti. Prináša najlepšiu možnú kombináciu funkčnosti, estetiky, pohodlia, kvality a atmosféry. Dobre navrhnutý interiér dokáže vytvoriť ten správny pocit domova a vyjadriť vašu osobnosť.

Interiérový dizajnér pomôže riešiť interiér zo všetkých stránok tak, aby priestor bol funkčne a esteticky zladený. Má široký záber informácií o najnovších trendoch a novinkách na trhu. Dokáže vystríhať pred prípadnými hrozbami pri renovácii alebo zariaďovaní interiéru. Interiérový dizajnér nie je len vaším poradcom, ale aj dodávateľom pri obstarávaní a inštalácii zvolených produktov. Ušetrí vám čas chodenia po obchodoch a hľadania na internete. Aj naprávania prípadných omylov.

Dobrý interiérový dizajnér má skúsenosti, víziu a schopnosť naplniť očakávania klienta. Naplní vaše predstavy o individuálnom vzhľade, ktorý bude odrážať váš vkus a unikátny životný štýl.

interiérový dizajnér

Prečo využiť služby interiérového dizajnéra

 Ak chcete vytvoriť nové či skvalitniť existujúce bývanie, máte zrejme veľa plánov a nápadov, aký výsledok by ste chceli dosiahnuť. Pokiaľ však nemáte čas a prehľad, môže ísť o náročný a stresujúci proces. Aké farby zvoliť? Aký typ nábytku a ako ho rozmiestniť? Budú sa do izby hodiť tapety? Aké vybrať doplnky? Aké záclony a závesy? Ako interiér správne osvetliť, aby vznikla príjemná atmosféra? Kde kúpiť zariadenie spĺňajúce predstavy? A bude to vôbec spolu ladiť?

Pokiaľ vám v hlave víria takéto otázky a nemáte na ne presné odpovede, je najvhodnejšie využiť služby interiérového dizajnéra. To, čo vy vidíte oddelene, interiérový dizajnér vidí komplexne a vie vybrať prvky, ktoré budú spolu dobre fungovať.  Spôsob, akým postupuje, nie je o intuícii, ale o vedomostiach a prehľade o produktoch, farbách, materiáloch a možnostiach. A o ich kombinácii a zlaďovaní s vašimi predstavami. Aby vzniklo elegantné, moderné, útulné a aj nadčasové bývanie.

Pomôžeme vám v rozhodovaní. Ukážeme vám riešenia, ktoré by vám možno nenapadli. Vytvoríme pre vás interiér na mieru, podľa vašich predstáv, pričom všetko do seba krásne zapadne. Zabezpečíme všetko potrebné, aby vzniklo miesto, kde sa budete cítiť skutočne doma.

DECOR INTERIER, spol. s r.o.

Belopotockého 1
Bratislava 811 05

IĆO: 35 748 974

SHOWROOM – OTVÁRACIE HODINY

Pondelok – piatok: 10:00 – 18:00

Panónska cesta 4/A

851 04 Bratislava

Tel.: +421 903 249 766

E-mail: studio@decorinterier.sk